jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۱۴۱   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: در انتهای برنامه ۲۰ ساله کشور، باید ۱۰ درصد از برق کشور به‌وسیله انرژی اتمی تامین شود، از این رو برای تحقق این امر به ۹ نیروگاه هسته‌ای نیاز داریم.

به گزارش مهر و به نقل از ویژه برنامه هسته‌ای رادیو گفت‌وگو، بهروز کمالوندی تصریح کرد: انرژی هسته‌ای یکی از منابعی است که برای کشورها صرفه اقتصادی داشته و علاوه بر این به محیط‌زیست آسیب نمی‌رساند. وی با اشاره به فعالیت‌های سازمان انرژی هسته‌ای افزود: غنی‌سازی بخش اندکی از فعالیت‌های انرژی هسته‌ای را شامل می‌شود، در عین حال بخش بسیار مهم و جدی است به طوری که ایران این بخش پیچیده و ممنوعه را به قله رسانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر