jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۰۹۹ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از نیاز مبرم تامین منابع مالی برای ادامه طرح عظیم ورزشگاه نقش جهان اصفهان خبر داد و خواستار کمک در این زمینه شد.

مصطفی مدبر در این باره گفت: متاسفانه مشکلات مالی موجود در حوزه ورزش که خود ناشی از شرایط اقتصادی حاکم بر کشور است، کار را برای ادامه روند تکمیل این طرح عظیم سخت کرده و کمبود منابع مالی به پرداخت نشدن مطالبات بحق تعدادی از پیمانکاران نقش جهان منجر شده است. وی اظهار کرد: تامین نشدن منابع مالی و در پی آن پرداخت نشدن حقوق کارگران به کندی و متوقف شدن تکمیل طرح نقش جهان طی یک ماه اخیر منجر شد./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر