jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۳۸۸۸   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۰

سرپرست اداره راه و شهرسازی چالوس گفت: جاده چالوس - کرج به منظور اجرای عملیات ایمن سازی و تثبیت سنگ های مسیر، به مدت سه روز بسته خواهد شد.

جاده چالوس-کرج از امروز تا 24  فروردین مسدود است

به گزارش جام جم آنلاین ،زمان اکبرپور در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به ریزش پی درپی سنگ به ویژه در ماه گذشته در منطقه هریجان و کمرزرد جاده کندوان عملیات تثبیت سنگ ها در این مناطق انجام می شود.

وی تصریح کرد: بدین منظور جاده چالوس - کرج از فردا یکشنبه 22 فروردین به مدت سه روز از ساعت 6 صبح تا 8 شب سه شنبه برای اجرای عملیات ایمن سازی و تثبیت سنگ های مسیر که در نهایت منجر به افزایش امنیت تردد خودروهای دراین مسیر می شود بسته خواهد شد.

سرپرست اداره راه و شهرسازی چالوس افزود: ایجاد خاکریز در کناره این مسیر با ارتفاع و عرض حدود سه متر و حداقل به طول 50 متر برای نگهداری سنگ ها مرحله نخست این عملیات است.

وی افزود: در مرحله بعدی با بررسی کارشناسی و با بیل مکانیکی ایجاد حالت پلکانی شیبدار در این مناطق برای هدایت سنگ ها به سمت کوه صورت می گیرد.

اکبرپور گفت: این عملیات با توجه به شرایط جاده و با پیشنهاد و اجرای این اداره و موافقت اداره کل راه و شهرسازی مازندران صورت می گیرد.

جاده چالوس -کرج ( کندوان ) یکی از پرتردد ترین محورهای شمال ایران محسوب می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر