jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۳۸۸۸ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۰

سرپرست اداره راه و شهرسازی چالوس گفت: جاده چالوس - کرج به منظور اجرای عملیات ایمن سازی و تثبیت سنگ های مسیر، به مدت سه روز بسته خواهد شد.

جاده چالوس-کرج از امروز تا 24  فروردین مسدود است

به گزارش جام جم آنلاین ،زمان اکبرپور در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به ریزش پی درپی سنگ به ویژه در ماه گذشته در منطقه هریجان و کمرزرد جاده کندوان عملیات تثبیت سنگ ها در این مناطق انجام می شود.

وی تصریح کرد: بدین منظور جاده چالوس - کرج از فردا یکشنبه 22 فروردین به مدت سه روز از ساعت 6 صبح تا 8 شب سه شنبه برای اجرای عملیات ایمن سازی و تثبیت سنگ های مسیر که در نهایت منجر به افزایش امنیت تردد خودروهای دراین مسیر می شود بسته خواهد شد.

سرپرست اداره راه و شهرسازی چالوس افزود: ایجاد خاکریز در کناره این مسیر با ارتفاع و عرض حدود سه متر و حداقل به طول 50 متر برای نگهداری سنگ ها مرحله نخست این عملیات است.

وی افزود: در مرحله بعدی با بررسی کارشناسی و با بیل مکانیکی ایجاد حالت پلکانی شیبدار در این مناطق برای هدایت سنگ ها به سمت کوه صورت می گیرد.

اکبرپور گفت: این عملیات با توجه به شرایط جاده و با پیشنهاد و اجرای این اداره و موافقت اداره کل راه و شهرسازی مازندران صورت می گیرد.

جاده چالوس -کرج ( کندوان ) یکی از پرتردد ترین محورهای شمال ایران محسوب می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر