jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۳۸۴۹ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۴

تراکتورسازی فردا در حالی مقابل ذوب آهن قرار می گیرد که یکی از ستاره های مهم این تیم با دست شکسته به میدان می رود.

بختیار با دست شکسته برای تراکتورسازی بازی می کند

به گزارش جام جم ورزشی ،بختیار رحمانی با شکستگی دست مواجه شده است و پزشکان تراکتورسازی تلاش می کنند با آتل او را به بازی مهم با ذوب برسانند. البته طبیعتا باید بختیار رحمانی با چنین مصدومیتی خانه نشین می شد اما با توجه به دیدار حساس مقابل ذوب آهن و نیاز تراکتورسازی به پیروزی در این دیدار قلعه نویی با مشورت با بختیار رحمان تصمیم گرفت وی را با همین شرایط به میدان بفرستد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر