jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۵۸ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نخست‌وزیر ایتالیا در صدر هیاتی 250 نفری، سه‌شنبه به تهران می‌آید.

جهانبخش مظفری، سفیر ایران در ایتالیا به خبرگزاری صداوسیما گفته است: نخست‌وزیر ایتالیا در سفر رسمی دو روزه خود به ایران با مقامات بلندپایه کشورمان از جمله دکتر حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور و علی‌ لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. رنتسی همچنین در همایش بزرگ اقتصادی که با حضور مدیران شرکت ها، تجار و بازرگانان دو کشور برگزار خواهد شد، سخنرانی می‌کند. همزمان گفته شده است که نورسلطان نظربایف، رئیس‌جمهور قزاقستان در سفری رسمی و دو روزه به دعوت حسن روحانی در روزهای 23 و 24 فروردین‌ به تهران سفر خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر