jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۷۵۶   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست در گزارشی نوشت: تحقیقات نیروی دریایی آمریکا درباره تفنگداران بازداشت‌شده در ایران وارد مرحله تازه‌ای شده است.

به گزارش فارس، نیروی دریایی آمریکا، تحقیقات درباره ده تفنگدار بازداشت‌شده این کشور را در آب‌های جزیره فارسی در دی‌ سال گذشته به فرماندهان ارشد این نهاد آمریکایی تحویل داده است. این روزنامه نوشته هنوز مشخص نیست که آیا نظامیان بازداشت‌شده آمریکایی با اتهامات کیفری یا توبیخ هم مواجه خواهند شد یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر