jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۶۴۷ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رسانه‌های نزدیک به وزارت دفاع عراق از آزادی شهر هیت در این کشور خبر دادند؛ شهری که در دو سال گذشته تحت سیطره داعش قرار داشت.

گروه رسانه جنگ وابسته به وزارت دفاع عراق روز گذشته گزارش داد، نیروهای سازمان مبارزه با تروریسم پس از درگیری‌های یک هفته‌ای در مناطق حومه هیت، وارد مرکز شهر شده و پرچم عراق را بر فراز ساختمان‌های آن به اهتزاز درآوردند. بر همین اساس گروه رسانه جنگ از ادامه عملیات ارتش عراق تا آزادسازی و پاکسازی کامل شهر هیت و مناطق اطراف آن خبر داده است.

ارتش عراق همچنین از مردم خواسته‌ از مواضع داعش که هدف بمباران نیروی هوایی ارتش قرار خواهد گرفت، فاصله بگیرند. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر