jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۶۳۶ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فرح اصولی یکی از بانوان موفق هنرهای تجسمی کشور است که آثارش می‌تواند زینت‌بخش هر نمایشگاهی باشد. او امسال را پرکار شروع کرده است. آن‌طور که مهر نوشته، این هنرمند نقاش از افتتاح دو گالری جدید در فصل بهار خبر داده و گفته است: گالری تازه‌ای ۲۷ فروردین گشایش خواهد یافت که در این نمایشگاه یکی از آثار من نیز روی دیوار می‌رود، همچنین دهم اردیبهشت گالری جدید دیگری به نام «آوا» با نمایش مجموعه‌ای از آثار هنرمندان باسابقه آغاز به کار می‌کند که در این گالری نیز یکی از آثار من ارائه می‌شود.

اصولی از برپایی نمایشگاه دیگری با موضوع باغ ایرانی خبر داد و یادآور شد: این نمایشگاه که از ۲اردیبهشت در موسسه موندوعرب پاریس برگزار می‌شود، به نمایش آثار هنرمندان خاورمیانه با موضوع باغ شرقی (باغ ایرانی) اختصاص دارد که در آن یکی از آثار من از مجموعه «حافظ» انتخاب شده است که اثر را برایشان ارسال کرده‌ام. این بانوی نقاش از برگزاری نمایشگاه دیگری در لندن با نمایش یکی از آثارش خبر داد و یادآور شد: هم اکنون نمایشگاهی در لندن برپاست که از سوی یک بنیاد هنری برگزار شده است و به نمایش آثار هنرمندان خاورمیانه می‌پردازد. در این نمایشگاه نیز دو اثر از مجموعه «حافظ» را دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر