jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۲۸۱۲ ۱۷ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۲

هریتیک روشن بازیگر سرشناس بالیوودی به صورت رسمی از طرفداران پاپ فرانسیس عذرخواهی کرد. این عذرخواهی به دلیل یک تویت جنجالی منتسب به این بازیگر است.

عذرخواهی هریتیک روشن از طرفداران پاپ

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایندیا اف ان، روشن که در یک جنگ لفظی با «کانگانا رانوت» دیگر بازیگر هندی است، در این دعوا پای پاپ را هم به میان کشید.

وی در جریان این جنگ لفظی، در تویت خود نام پاپ را هم مطرح کرد و در باره وی نیز حرف هایی زد اما تویت هریتیک روشن باعث واکنش منفی بسیاری از مردم هند و مسیحیان این کشور شد.

مخالفان به این نکته اشاره کردند که بازیگرانی مثل هریتیک روشن نباید در جنگ های لفظی شان با همکاران خود، پای کسانی را وسط بکشند که هیچ ارتباطی با موضوع و ماجرا ندارند.

هریتیک روشن که متوجه حساسیت موضوع شد و حتی تذکر رسمی هم از سوی مسئولان حقوق اقلیت های قومی و مذهبی گرفت، بلافاصله واکنش نشان داد و تلاش کرد ماجرا را سروسامان دهد.

او در تویت تازه خود نوشت قصد ناراحت کردن هموطنان مسیحی خود و کاتولیک ها را نداشته و مطرح کردن نام پاپ در جنگ لفظی اش با دیگر بازیگر هندی، کار اشتباه و نادرستی بوده است.

این عذرخواهی در حالی صورت گرفت، که شایعاتی مبنی بر شکایت قانونی از وی در رسانه های گروهی هند مطرح شده است. ظاهرا قرار است این شکایت از سوی گروه ها و نهادهای مسیحی صورت گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

صنعت رسانه، رو به رشد و از نظر فناوری، پویا و متنوع است. به همین دلیل عملا توسعه این صنعت وابسته به نوآوری در آن است و بدون تکنولوژی این صنعت زمینگیر می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر