jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۲۱۳۲ ۱۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۷:۰۰

وزیربهداشت از رسیدگی روزانه روند درمان عباس کیارستمی خبر داد. همچنین رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت نیز از وضعیت بیماری مهدی هاشمی که شایعه شده دچار سرطان شده است اظهار بی‌اطلاعی کرد و پیگیری آن را منوط به اظهارنظر قوه قضاییه دانست.

آخرین وضعیت جسمانی کیارستمی از زبان وزیر بهداشت

به گزارش جام جم آنلاین ، عباس کیارستمی کارگردان سینما چند روزی است در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری و تحت درمان بیماری سرطان از نوع گوارش قرار دارد.

سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت درباره وضعیت درمانی کارگردان طعم گیلاس به تسنیم گفت: وضعیت درمانی آقای کیارستمی به صورت روزانه تحت پیگیری است.

عباس زارع‌نژاد مشاور وزیر بهداشت و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت نیز درباره وضعیت درمانی عباس کیارستمی اظهارداشت: حال وی از حالت وخیم خارج شده و وضعیت باثباتی است و روند بهبودی وی روند رضایت بخشی است و نظارت کاملی نیز از طرف دانشگاه علوم پزشکی ایران صورت می‌پذیرد.

وی گفت: همچنین تیمی به سرپرستی معاون درمان از طرف وزیر بهداشت در این‌باره مأمور و نظارت کامل دارند، ان‌شاءالله وضعیت این هنرمند کشورمان نیز بهتر شود و خبرهای بهتری داشته باشیم، البته این مسئله نافی مسئولیت‌های خانه سینما و ارگان‌های هنری و ارشاد نیست زیرا این هنرمند وقتی بیمار شد به بخش خصوصی برای درمان مراجعه کرد و ما نیز به محض اطلاع اقدامات لازم را انجام دادیم ولی فعلاً به دلیل وضعیت این هنرمند امکان انتقالش به بخش دولتی وجود ندارد.

مشاور وزیر بهداشت و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت درباره وضعیت بیماری مهدی هاشمی که عنوان شده است تحت عمل جراحی قرار گرفته است، نیز عنوان کرد: در این‌باره هم کاملاً بی‌اطلاعم.

وی در پاسخ به اینکه شایعه شده این آقازاده زندانی دچار سرطان شده است، افزود : اصلاً هیچ خبری درباره وی ندارم.

مشاور وزیر بهداشت و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت در پاسخ به این پرسش که بنابراین باید از کجا این مسئله را پیگیری کرد؟ گفت: از بهداری قوه‌قضاییه پرسیده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

صنعت رسانه، رو به رشد و از نظر فناوری، پویا و متنوع است. به همین دلیل عملا توسعه این صنعت وابسته به نوآوری در آن است و بدون تکنولوژی این صنعت زمینگیر می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر