jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۸۸۰۰۰   ۱۸ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۶

یکی از خریداران باشگاه پرسپولیس در جریان مزایده سرخابی‌ها، در انتخابات فدراسیون فوتبال نام نویسی کرده است.

خریدار سابق پرسپولیس، اولین نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، بر اساس اخبار رسیده از آخرین وضعیت ثبت‌نامی‌ها در انتخابات فدراسیون فوتبال اولین نفری که به صورت رسمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده، فردی است که پیش‌تر به دنبال خرید باشگاه پرسپولیس بود.

البته نام برده که در فوتبال گمنام است در گذشته وقتی برای خرید پرسپولیس اقدام کرد، به جوسازی و ایجاد فضای رسانه‌ای برای مشهور شدن متهم شد و حالا باید دید اساسا صلاحیت او برای انتخابات تایید می‌شود و اینکه در صورت تایید صلاحیت چقدر شانس انتخاب به عنوان مهم‌ترین سمت فوتبالی ایران را دارد.

این فرد که دارای یک شرکت صنعتی است و برای حضور رسمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال باید تا روز شنبه 22 اسفند تاییدیه 10 نفر از اعضای مجمع را برای تکمیل ثبت نام به دبیرخانه فدراسیون فوتبال ارائه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها