jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۸۳۷۴۹   ۰۳ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۶

سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس با سهمیه آسیا 100 هزار دلار پاداش می گیرد و این شانس را دارد که برای فصل بعد 70 درصد قراردادش افزایش یابد.

نکاتی جالب از قرارداد برانکو با پرسپولیس که نمی دانید

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از جام نیوز ، این روزها بحث مذاکره برانکو ایوانکوویچ با یک باشگاه اماراتی و همین طور موضوع تمدید قرارداد سرمربی پرسپولیس نقل محافل فوتبالی است.

در همین راستا بد نیست بدانید قرارداد برانکو با سرخپوشان تهرانی 650 هزار دلار برای یک فصل است که در صورت کسب سهمیه آسیا این مربی کروات 100 هزار دلار دیگر هم به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد.

ظاهرا مالیات برانکو نیز بر عهده باشگاه است و به همراه آپشن های دیگر حدود 800 هزار دلار می شود.

حالا اگر باشگاه پرسپولیس بخواهد برای تمدید قرارداد وی در فصل بعد طبق عرف 20 درصد هم روی قرارداد مربی کروات بگذارد نزدیک به یک میلیون دلار می شود که مبلغ هنگفتی است.

شاید دست دست کردن باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد سرمربی خود هم به همین قیمت گران برانکو ارتباط داشته باشد.

گفتنی است مبلغ پیشنهادی عجمان امارات به برانکو که در بسیاری از رسانه های کشورمان چشمگیر و نجومی خوانده شده بود، 800 هزار دلار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها