jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۸۱۲۹۵   ۲۴ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۲

دروازه‌بان ایتالیایی یوونتوس به انتخاب خوانندگان یک نشریه فرانسوی به عنوان بهترین دروازه‌بان تمامی ادوار انتخاب شد.

معرفی بهترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی، جان لوئیجی بوفون در نظرسنجی مجله معتبر «فرانس فوتبال» با کسب بیشترین آرا، عنوان بهترین دروازه‌بان تمامی ادوار تاریخ فوتبال را از آن خود کرد.

اسطوره باشگاه یوونتوس با کسب 44 درصد آرای خوانندگان مجله فرانسوی فرانس فوتبال این عنوان را از آن خود کرد، این در حالی است که فابین بارتز، دروازه‌بان پیشین تیم ملی فرانسه و منچستریونایتد با کسب 17 درصد آرا جایگاه دوم را به خود اختصاص داد.

لو یاشین و الیور کان نیز هر کدام با اختصاص هفت درصد آرا به طور مشترک در رده سوم ایستادند و مانوئل نویر و ایکر کاسیاس نیز به طور مشترک با شش درصد آرا جایگاه چهارم را از آن خود کردند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر