خدمات‌رسانی نامطلوب و ناقص بیمارستان قائم(عج) مشهد مقدس به گونه‌ای عصبانیت وزیر بهداشت را برانگیخت که وی پس از مشاهده اوضاع بیمارستان به حالت قهر آن را ترک کرد.
کد خبر: ۸۷۹۵۷۳

به گزارش ایرنا، دکتر حسن هاشمی در حاشیه بازدید از بیمارستان قائم مشهد، ضمن انتقاد شدید از اوضاع خدمات‌رسانی و کمبودهای این بیمارستان اظهار کرد: متاسفانه خدماتی که در بیمارستان ارائه می‌شد، اصلا خوب نبود و کاستی‌های بسیاری درخصوص کمبود پزشک متخصص در شیفت شب وجود داشت.

وی با انتقاد و اظهار تعجب نسبت به اوضاع سرویس‌های بهداشتی بیمارستان تصریح کرد: من در این بیمارستان حتی یک نفر نورولوژیست مشاهده نکردم و اینها به دلیل عملکرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و معاون آموزشی این دانشگاه است و من از این موضوع نمی‌گذرم. وزیر بهداشت قبل از ترک بیمارستان قائم مشهد گفت: مسئولان این استان برای ساخت بیمارستان در مشهد بهانه آوردند و طی این سال‌ها در حق این شهر خیلی ظلم شده است.

به گفته هاشمی متاسفانه بعد از انقلاب اسلامی تا امروز جز دو یا سه مورد، بیمارستانی در مشهد اضافه نشده، درحالی که جمعیت چندین برابر افزایش یافته و با توجه به فرصت‌هایی که برای زیارت حرم مطهر رضوی فراهم شده، تعداد زائران نیز با افزایش بسیاری همراه بوده است.

وزیر بهداشت با بیان این‌که تعداد تخت بیمارستانی در مشهد خیلی کم است، تصریح کرد: متاسفانه تلاش ما در زمینه رفع این کمبود بی‌نتیجه بوده، زیرا راه درآمد دولت، تنها از دو شیوه نفت و مالیات است که به دلیل افت قیمت نفت و شرایط رکود، درآمد چندانی اکنون از این بخش‌ها به دست نمی‌آید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها