عروس جوان وقتی متوجه شد مادرشوهرش به عمد تختخواب او را شکسته است با مراجعه به دادسرا از زن میانسال شکایت کرد.
کد خبر: ۸۷۹۲۶۶

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته زن جوانی با مراجعه به دادسرای یافت‌آباد از مادرشوهرش به دلیل تخریب عمدی اموال شکایت کرد. زن 24 ساله به نام تینا در شکایتش به بازپرس پرونده گفت: بعد از اتمام تحصیلاتم، یکی از بستگانمان مرا برای پسرش خواستگاری کرد. پدرم به‌دلیل شناختی که از داماد داشت با این وصلت موافقت کرد و قرار شد من و عماد بیشتر با هم آشنا شویم. عماد در یک مغازه کار می‌کرد و اختلاف سنی ما چهار سال بیشتر نبود. او مودب بود و همه فامیل هم از او تعریف می‌کردند. من هم با اطمینان از این‌که با او خوشبخت می‌شوم، به خواستگاری‌اش جواب مثبت دادم و یک سال قبل ازدواج کردیم.

خانواده عماد یک خانه سه طبقه در خیابان فلاح داشتند به همین دلیل در خانه پدر همسرم ساکن شدیم تا عماد چند سالی را کار کند و بتوانیم برای خودمان خانه بخریم. تینا اضافه کرد: دو ماه بدون هیچ مشکلی گذشت و همسرم به حرف‌هایم گوش می‌کرد و از زندگی راضی بودم، اما یکباره رفتار عماد تغییر کرد و گیر دادن‌های او شروع شد. همسرم اجازه نمی‌داد با دوستانم بیرون بروم و حتی به نحوه پوشش من ایراد می‌گرفت. بعد از بهانه‌های همسرم، خانواده‌اش نیز از او طرفداری کردند و رفتارشان با من تغییر کرد. مادر همسرم همیشه در زندگی ما دخالت و با حرف‌هایش پسرش را علیه من تحریک می‌کرد. از رفتارهای عماد و خانواده‌اش به ستوه آمدم و موضوع را به خانواده‌ام گفتم. پدرم که نمی‌خواست زندگی‌ام خراب شود نصیحت می‌کرد تحمل کنم. با صحبت‌های پدرم چند ماهی را دندان روی جگر گذاشتم، اما رفتارهای همسرم تغییر نکرد و حتی بدتر شد. دیگر تحمل این زندگی را نداشتم و به حالت قهر به خانه پدرم آمدم تا بلکه همسرم دست از رفتارش بردارد، اما او حتی به دنبالم نیامد.

وی ادامه داد: وقتی بی‌تفاوتی همسرم را دیدم، تصمیم به جدایی گرفتم. یک ماه قبل با مراجعه به دادگاه درخواست طلاق دادم و با دادخواست تحویل جهیزیه‌ام با حکم قضایی به خانه‌ام رفتم تا جهیزیه‌ام را پس بگیرم. اما متوجه شدم تختخوابم شکسته است. وقتی علت را جویا شدم مادرشوهر 50 ساله‌ام مدعی شد به عمد آن را شکسته است تا از من انتقام بگیرد. من نیز از او به همین دلیل شکایت دارم.

با اظهارات زن جوان، احمد بستان‌زاده بازپرس شعبه ششم دادسرای یافت‌آباد دستور احضار مادرشوهر و تحقیقات از او را صادر کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها