jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۷۷۰   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۴

با وقوع یک جنایت در تقاطع نواب شکوفه که در آن جوان 21ساله ای به نام شاهین عاقلان با ضربات چاقو در یک ساختمان خالی از سکنه به قتل رسید پرونده برای رسیدگی به شعبه 10 آگاهی تهران ارجاع شد و ماموران با تحقیقات گسترده

یکی از متهمان را در دزفول به همراه خودروی مقتول که قصد اوراق کردن آن را داشت ، دستگیر کردند با انتقال متهم به آگاهی تهران ، وی اعتراف کرد که با همدستی 2 نفر دیگر از دوستانش ، شاهین را به قتل رسانده و سپس خودرو را به سرقت برده اند با این اعترافات ، ماموران موفق شدند2 متهم دیگر را روز گذشته دستگیر کنند قاضی محمدسلطان همتیار، روز گذشته با صدور قرار بازداشت موقت ، متهمان را بار دیگر به آگاهی ارجاع داد تا صحنه جنایت توسط متهمان بازسازی شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر