jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۷۶۲۰۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

با حضور رئیس رسانه ملی صورت گرفت

افتتاح شبکه تهران اولین شبکه تولیدی HD کشور

شبکه تلویزیونی «تهران» شب‌گذشته با حضور دکتر محمد سرافراز رئیس رسانه ملی، حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، معاونان رسانه ملی و مدیران حوزه شهری افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار جام جم، دکتر محمد سرافراز رئیس رسانه ملی در این مراسم گفت: در یک سال گذشته چهره شبکه پنج اقتصادی شده و به این شبکه ماموریت اقتصادی واگذار شده است بنابراین جای شبکه تهران برای مردم این شهر خالی بوده است.

به گفته دکتر سرافراز مهمترین بهانه افتتاح این شبکه انتخابات پیش روست که ضرورت دارد مسئولان از شبکه های استانی با مردم سخن بگویند. ماموریت شبکه تهران عبارت است از: فعالیت در حوزه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اطلاع رسانی. رئیس رسانه ملی با تاکید بر این که مردم پایتخت باید در سریعترین زمان از رویدادهای اطرافشان مانند رویدادهای ترافیکی و محیط زیستی مطلع شوند، گفت: این شبکه منظومه ای از اخبار را برای مردم تهران پخش می کند.

وی توضیح داد: شبکه تهران از فناوری های نوین، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها برای ارائه خدمات بهتر بهره می برد. ساختار این شبکه متفاوت و براساس استفاده از فناوری‌های جدید رسانه ای (HD) است.

دکتر سرافراز اضافه کرد: ساختار شبکه تهران چابک است یعنی با نیروی انسانی کم، کارآمد، جوان و مدیرانی جوان اداره می شود. همچنین این شبکه مجری محور است و در تمام بخش ها مجری حضور دارد.

به گفته دکتر سرافراز این شبکه دو استودیو و یک واحد سیار دارد و اولین شبکه تولیدی HD کشور محسوب می‌شود. وی ابراز امیدواری کرد تا در آینده‌ای نزدیک همه شبکه ها به سمت HD پیش برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر