jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۷۲۰   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۱۵:۰۰

معلمان مدرسه ناشنوایان باغچه بان شماره 12 هزینه مراسم روز معلم را به تجهیز کارگاه این آموزشگاه اختصاص دادند به گفته شیرازی یکی از مسوولان آموزشگاه باغچه بان(الهام) با توجه به کمبود امکانات در این واحد آموزشی

معلمان مدرسه در یک اقدام نیکوکارانه ، هزینه برگزاری بزرگداشت مقام معلم را که از سوی مسوولان مدرسه در نظر گرفته شده بود، به تجهیز کارگاه آشپزخانه مهارتی که یکی از واحدهای رشته خانه داری عمومی است اختصاص دادند.گفتنی است ، آموزشگاه دخترانه ناشنوایان باغچه بان شماره 12 )الهام ( در جوار حرم عبدالعظیم حسنی واقع شده و به امر تعلیم و تربیت دانش آموزان ناشنوا در مقاطع پیش دبستانی ، دبستانی ، راهنمایی و کار و دانش مشغول است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر