jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۷۱۱۳۹ ۱۹ دی ۱۳۹۴  |  ۰۷:۳۵

پیام صادقیان می گوید از اینستاگرام خداحافظی کرده بود نه از فوتبال!

پیام صادقیان: از اینستاگرام خداحافظی کرده بودم نه فوتبال!

به گزارش جام جم آنلاین ، در آخرین روزهایی که پیام صادقیان در نفت تهران حضور داشت، او پستی در اینستاگرامش نوشت که در آن از فوتبال خداحافظی کرد یا حداقل برداشت رسانه ها این بود که او از فوتبال خداحافظی کرده. اما حالا صادقیان می گوید منظورش از آن پست این بوده که از اینستاگرام خداحافظی کرده نه از فوتبال!

این مصاحبه را دپارتمان رسانه ای باشگاه صبای قم فرستاده است.

پیام صادقیان در نفت روزهای خوبی داشت. چه شد که یکباره عزم جدایی کردی؟
دقیقا با نظرتان موافقم.پس از یک فصل سخت،روزهای آرامی را در نفت تهران سپری کردم. حضور علی منصوریان کمک زیادی به من کرد تا بتوانم شرایط مناسبی پیدا کنم. من در نفت مشکلی نداشتم اما بخاطر شرایط مالی باشگاه به جایی رسیده بودیم که نه من می توانستم به این تیم کمک کنم و نه این تیم می توانست مشکلات مالی مرا حل کند. به همین خاطر با علی آقای منصوریان صحبت کردم و از نفت جدا شدم.همین جا از کلیه عوامل باشگاه نفت تشکر می کنم و تشکر ویژه ای هم از علی منصوریان دارم که بیشترین حمایت را از من داشت.

داستان خداحافظی ات از فوتبال چه بود؟
نمی دانم چرا آن پست من اینگونه تعبیر شد که قصد خد احافظی از فوتبال را دارم.کامنت های زیادی داشتم که می پرسیدند تکلیف من چه می شود و من بین چند پیشنهاد مانده بودم و باید باشگاه نفت تکلیف مرا مشخص می کرد. در چنین شرایطی گفتم فعلا از اینستاگرام بروم. آن پست من معنایش این بود ولی تصورها بر این بود که از فوتبال خداحافظی کرده ام.

چه شد که بین پیشنهاداتت صبا را انتخاب کردی؟
دلیلش خیلی واضح است. من قبلا شاگرد علی دایی بودم. خصوصیات یکدیگر را خوب می شناسیم و وقتی پیشنهاد این باشگاه رسید جای تعلل نبود. من که مدتها با علی دایی به عنوان یک مربی بزرگ و شناخته شده کار کرده بودم برایم راحت نبود که با مربی دیگری کار کنم.

کدام خصوصیت علی دایی تو را به این انتخاب بیشتر ترغیب کرد؟
علی دایی بلد است چگونه با شاگردانش دوست باشد. رفاقتی که در تیمهایش ایجاد می کند خیلی کمک می کند تا تیم شرایط ایده آل داشته باشد. او در عین جدی بودن در کار برای شاگردانش یک برادر و دوست است.

حالا در صبا چه هدفی داری؟
صبا نیم فصل بسیار خوبی را سپری کرد. تصور اینکه این تیم چنین نتایجی بگیرد برای خیلی ها ممکن نبود. من هم آمده ام تا کمک کنم و آن نیم فصل به شکل بهتر و مطلوب تری تکمیل شود. صبا با حضور بازیکنان و کادر فنی خوبی که دارد می تواند آسیایی شود و گوشه چشمی هم به جام داشته باشد.

در نیم فصل اول اغلب بازیکنان باتجربه صبا توانستند به روزهای خوبشان برسند. پیام صادقیان هم در این چرخه شرایطی اینگونه خواهد داشت؟
من اگر چه سالهاست در لیگ برتر هستم اما از لحاظ سنی هنوز جوانم. قطعا حضور در صبا کمک می کند تا بتوانم روزهای خوبم را تکرار کنم.

حرف پایانی.
باردیگر از مدیران و کادر فنی باشگاه نفت تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم برای صبا مهره موثری باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر