jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۶۸۴۱۸   ۰۹ دی ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۰

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال محدودیت تردد در محدوده زوج و فرد تا ساعت 18:30 امروز خبر داد و گفت: پلیس راهور با سرویس مدارس همکاری لازم را داشته است و از اعمال قانون برای این دسته از خودروها خودداری می‌کند.

اعمال محدودیت تردد در محدوده زوج و فرد تا ساعت 18:30 امروز

به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ حسن عابدی با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد از در منازل از ساعت 6:30 دقیقه امروز، گفت: با توجه به تصمیم دیروز کمیته اضطرار آلودگی، مأموران راهنمایی و رانندگی فاتب خارج از محدوده طرح زوج و فرد و ترافیک مستقر شده‌اند تا بتوانند در رابطه با اجرای این طرح اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: با توجه به اینکه فقط مدارس ابتدایی تعطیل شده و سایر مدارس به دلیل برگزاری آزمون فعال هستند به کلیه همکارانمان در پلیس راهور تأکید کرده‌ایم که با سرویس‌های مدارس همکاری لازم را داشته باشند و اعمال قانون برای این دسته از خودروها صورت نگیرد.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اجرای این طرح، گفت: همکاری خوب مردم را در نقاط مختلف سطح شهر تهران شاهدیم و هم اکنون ترافیک روان در کلیه بزرگراه‌ها و معابر درون‌شهری تهران حکمفرماست.

وی افزود: طرح زوج و فرد امروز تا ساعت 18:30 برگزار می‌شود اما اجرای این طرح در روزهای آتی بستگی به نظر کمیته اضطرار آلودگی دارد.

سرهنگ عابدی نوع برخورد پلیس با خودروهایی را که دارای پلاک فرد بوده و هیچ گونه مجوزی برای تردد نداشته باشند را اعمال قانون اعلام کرد و گفت: این دسته از خودروها جریمه 20 هزار تومانی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر