jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۶۰۸۹۶   ۰۹ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۲

مرد جوان وقتی دید که همسرش برای ماموریت کاری به کیش رفت، درخواست طلاق داد.

زن ماموریت رفت شوهر درخواست طلاق داد

چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم می خواهد برای ماموریت کاری به کیش سفر کند و چند ماهی در آنجا تنها باشد. هرچه به او می گویم این ماموریت را کنسل کن، فایده ای ندارد.

وی افزود:همسرم می گوید به کارش علاقه زیادی دارد و نمی تواند این ماموریت کاری را کنسل کنم. به او می گویم چطور می توانی شوهر و زندگیت را رها کنی و به خارج از شهر بروی و چندین ماه در آنجا تنها زندگی کنی، او هم می گوید کارش برایش مهم تر است و بیشتر از همه چیز به کارش فکر می کند.

مرد جوان ادامه داد:من هم وقتی دیدم همسرم تا این اندازه نسبت به من بی اهمیت است و کارش را به زندگی با من ترجیح می دهد، تصمیم گرفتم از این زن جدا شوم. خصوصا اینکه او بدون توجه به نظر من کارهایش را انجام داد و الان هم برای انجام ماموریتش به کیش رفته است. برای همین من هم دیگر نمی خواهم در کنار این زن زندگی کنم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بعد از صحبت های این مرد قاضی همسرش را هم به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را هم بشنود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها