jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۹۴۶۸   ۰۴ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۴

ایکر کاسیاس سنگربان سابق رئال مادرید که اکنون در پورتوی پرتغال بازی می کند تا این هفته از لیگ قهرمانان پر اشتباه ترین بازیکن است.

کاسیاس ، پراشتباه ترین بازیکن لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت گل، در ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته تیم پورتو در حالی که میزبان بود با اشتباهات دروازه بان نامدار خود یعنی ایکر کاسیاس دو بر صفر مقابل دیناموکیف اوکراین شکست خورد تا صدر جدول را از دست بدهد.

هر دو گل این دیدار در پی اشتباهات واضح کاسیاس رقم خورد.

کاسیاس بعد از بازی گفت: بسیار ناراحتم که بازنده این دیدار بودیم و نتوانستیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. تماشاگران پورتو شایسته این شب تلخ نبودند.

کاسیاس با حضور در دیدار برابر دیناموکیف، تعداد بازی‌هایش در لیگ قهرمانان اروپا را به عدد 157 رساند تا با رکورد ژاوی هرناندز اسطوره باشگاه بارسلونا برابری کند.

اما این دروازه بان در عین ثبت این رکورد عالی یک کارنامه منفی هم از خود بر جای گذاشت. تا این لحظه از لیگ قهرمانان اروپا او بیش از هر بازیکن دیگری اشتباه دفاعی در محوطه جریمه تیم خود داشته است. دو اشتباه بارز او شب گذشته رقم خورد و اشتباه مسلم دیگر او در هفته های گذشته لیگ قهرمانان اروپا رقم خورده بود.

گفتنی است جسته و گریخته اخباری درباره بازگشت این دروازه بان به رئال مادرید شنیده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر