jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۵۷۴۵۸   ۲۷ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۵

سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارائه تسهیلات این سازمان برای مشمولان زائران اربعین حسینی خبر داد.

تسهیلات سازمان وظیفه عمومی برای مشمولان زائر اربعین

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان وظیفه عمومی ناجا، با توجه به تدابیر فرمانده ناجا مبنی بر ارائه خدمات مضاعف و ایجاد تسهیلات لازم و تسریع در امور مشتاقان زیارت امام حسین(ع) این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مرکز وظیفه عمومی تهران بزرگ برای خدمت رسانی بهتر به زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی و درخواست مجوز خروج از کشور آنان و رفاه بیشتر این دسته از عزیزان ساعت ارائه خدمات خود در روزهای هفته از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 و در روز های پنجشنبه ( 28 آبان و 5 آذر ماه ) نیز از 8 صبح تا ساعت 14 افزایش داده است.

این سازمان یاد آوری کرد: این گروه از مشمولان برای تسهیل و تسریع در انجام امور مربوط به مجوز خروج از کشور خود، باید ابتدا با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعبات بانک قوامین در سطح شهر اقدام و با همراه داشتن ودیعه به مبلغ 2 میلیون تومان باعث کاهش مدت زمان رسیدگی به فرآیند صدور مجوز مذکور شوند .

سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: مشمولان زائر عتبات عالیات برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مقررات ،شرایط و فرآیندهای مربوط به خروج از کشور می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir مراجعه یا با سامانه تلفن گویا با شماره 096480 تماس بگیرند.

این اطلاعیه می افزاید: سربازان حین خدمت که درخواست سفر به عتبات عالیات را دارند باید به معاونت نیروی انسانی رده خدمتی خود مراجعه و مجوز خروج از کشور را اخذ و از رجوع به حوزه های وظیفه عمومی در سطح کشور خودداری کنند .

سازمان وظیفه عمومی ناجا به مشمولان زائر کربلای معلی تاکید کرد: با توجه به کثرت زائران مشمول و رعایت حال آنان پس از بازگشت به کشور تا 15 روز فرصت دارند که برای استرداد ودیعه به حوزه های وظیفه عمومی در سطح کشور مراجعه کنند .

مشمولان ساکن شهر تهران فقط به مرکز وظیفه عمومی تهران بزرگ مراجعه کرده و مشمولان ساکن شرق و غرب استان تهران به مراکز وظیفه عمومی محل سکونت خود و در سایر استان ها نیز به معاونت های وظیفه عمومی مرکز استان خود مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر