jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۷۰۳۷   ۲۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۳

روسیه برای اولین بار پس از سقوط هواپیمای مسافری این کشور در مصر اعلام کرد که این هواپیما در نتیجه یک اقدام تروریستی سقوط کرده است.

سقوط هواپیمای مسافری روسی در عملیاتی تروریستی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر ، بر اساس اعلام سرویس امنیت فدرال روسیه در بقایای بجا مانده از هواپیمای مسافری سقوط کرده مواد منفجره دیده شده است.

در همین رابطه «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه خواستار شناساسی و مجازات عامل و یا عواملی که در سقوط این هواپیما نقش داشته اند شده است.

در اویل ماه جاری یک فروند هواپیمای مسافری روسیه لحظاتی بعد از بلند شدن از باند فرودگاهی در مصر در صحرای سینا سقوط کرد که در این حادثه تمامی سرنشینان آن کشته شدند.

داعش پیشتر مسئولیت سقوط این هواپیما را برعهده گرفته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر