jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۱۳۱۳   ۰۹ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۹

جام جم ورزشی: پس از اینکه محسن ترکی سوت پایان بازی را به صدا درآورد حنیف عمران زاده مدافع استقلالی ها شروع به گریستن کرد.

اشک های حنیف عمران زاده و معذرت خواهی او از هواداران +عکس

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، حنیف روز گذشته پس از گل دیرهنگام پرسپولیس که پیروزی را از استقلال گرفت بسیار اشک ریخت.

او که از محبوبیت خاصی هم در بین طرفداران تیمش برخوردار است بعد از توقف این تیم در دربی 81 پایتخت برابر رقیب دیرینه اش پرسپولیس از استقلالی ها عذرخواهی کرد. حنیف که تصاویر اشک ریختن و گریه هایش بعد از دربی سرو صدای زیادی در شبکه های اجتماعی و خبری به راه انداخت در یکی از پیج های هواداری خود در اینستاگرام نوشت: « سلام دوستان گلم. این دربی هم تموم شد اول از همه یادی از داداش عزیزم هادی نوروزی کنم جاش واقعا تو این دربی خالی بود، روحش شاد. بعد هم عذرخواهی کنم از تک تک هوادارای خوب تیم استقلال، ببخشید نتونستیم بازی رو پیروز بشیم شرمنده شما عزیزان شدیم و ... ممنون که هستید».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها