jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۰۷   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۰

در ساعت 24 شب گذشته به ماموران انتظامی کلانتری 129 جامی اطلاع داده شد که مرد66 ساله ای که صاحب یک قصابی در خیابان ولی عصر تهران است با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است در پی این گزارش ماموران با عزیمت به محل

مراتب را به قاضی شعبه 1608 جنایی تهران گزارش کردند با عزیمت قاضی به محل و دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی ، مشخص شد، مقتول قبل از مرگ با یک نفر در حال مشاجره بوده و به احتمال فراوان وی با ضربات چاقوی این ناشناس به قتل رسیده است با صدور دستور قضایی ، تحقیق در این زمینه آغاز شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر