jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۹۸۳۶   ۰۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۸

جام جم ورزشی: باشگاه سایپا با وجود سابقه ای طولانی مدت در فوتبال ایران هنوز الفبای حرفه ای بودن را نمی داند و این را می توان از رفتار این باشگاه در قبال کاپیتان این تیم فهمید.

رفتار زشت باشگاه سایپا در قبال کاپیتان با اخلاق و وفادار

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، ابراهیم صادقی کاپیتان تیم سایپا یکی از وفادارترین بازیکنان فوتبال ایران است. او 13 سال است در این باشگاه توپ می زند و در اوج فوتبال خود هم حاضر به ترک باشگاه نشد اما مدیران این باشگاه که ابتدای فصل جواد نکونام را جذب کردند اکنون ناشی از هیجانات خود با نادیده گرفتن صادقی به نکونام پیشنهاد مربیگری در این باشگاه را داده اند.

باشگاه سایپا با پیشنهاد سرمربیگری به جواد نکونام ثابت کرد حتی حضور 13ساله در یک باشگاه هم معیار اعتبار یک فوتبالیست نیست و اعتبار فوتبالیست در جایی دیگری معنا پیدا می کند.اینکه به ابراهیم صادقی حتی یک صحبت هم نشد که عمرش را در سایپا گذاشت و نکونام با حضور سه -چهارماهه گزینه سایپا می شود نشان از این دارد که حضور مستمر در یک باشگاه هم معیاری نیست.

البته رفتار زشت سایپایی ها در هنگام جذب نکونام هم نمود کرد یعنی وقتی بدون مشورت با کاپیتان اصلی شان بازوبند کاپیتانی را به این بازیکن مشهور خود پیشکش کردند اما نکونام به احترام صادقی آن را نپذیرفت.

احترام در بسیاری از باشگاه های لیگ برتر معنا ندارد. گویا برخی از مدیران غیر فوتبالی سایپا از سابقه صادقی در این باشگاه بی خبر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر