jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۹۴۰۳   ۰۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۳

جام جم ورزشی: ماجرای شلاق خوردن پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیچیده تر می شود.

باز هم پای شلاق به فوتبال ایران باز شد!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر شکایتی که یکی دیگر از پیشکسوتان این باشگاه انجام داده است محکوم به 50 ضربه شلاق شد و به گفته خودش هفته گذشته این حکم در مورد وی به اجرا درآمد. پیشکسوتی که ادعا دارد شلاق خورده کسی نیست جز ضیا عربشاهی. او می گوید در هنگام اجرای حکم پیشانی مامور شلاق زدن عرق کرده بود!

اما افشین پیروانی که به دلیل مصاحبه ضیا عربشاهی از وی شکایت کرده بود می گوید شکایتش را پس گرفته بود و ادعای عربشاهی مبنی بر شلاق خوردن کذب محض است.

ثابت شدن این موضوع که عربشاهی شلاق خورده یا نه در هر صورت برای هر دو نفر یک شکست بزرگ است.

عربشاهی امروز در این رابطه به خبرگزاری مهر گفت: من پرسپولیسی هستم و سال ها در این تیم بازی کردم. می توانم حرف های زیادی درخصوص پیروانی بزنم و چیزهای زیادی در خصوص او می دانم اما من بی گناه ۵۰ ضربه شلاق خوردم و او را به جدم واگذار می کنم. اگر او اعتقاد داشته باشد باید با خودش خلوت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر