jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۶۸۰۷   ۲۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۱۸

جام جم ورزشی: گزارش تصویری دیدار استقلال و پدیده را اینجا ببینید.

تساوی استقلال با گل زیبایی که مهدی رحمتی خورد +[مجموعه عکس]

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، استقلال در روزی که مهدی رحمتی باز هم گل بدی خورد مقابل حریف مشهدی خود به تساوی رضایت دادند. این بازی در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار می شد. در همان دقایق ابتدایی بازی خیری، بازیکن پدیده روی یک شوت از راه دور به زیبایی هرچه تمام تر دروازه سید مهدی رحمتی را باز کرد تا تنها سه دقیقه پس از شروع بازی حساب کار یک بر صفر به سود تیم مهاجری شود.

در نیمه دوم تجربه استقلالی ها به مددشان آمد و در یک صحنه که فشار را روی دروازه پدیده بیشتر کرده بودند محمدحسین مرادمند، مدافع میزبان دروازه خود را به اشتباه باز کرد. هردوتیم موقعیت های خوبی برای رسیدن به گل داشتند و از آنها استفاده نکردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر