jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۴۵۵۴۸   ۲۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۲

امروز در شمال غرب و جنوب شرق کشور باران می‌بارد. این در حالی است که آسمان پایتخت کاملا صاف است.

بارش باران در شمال غرب و جنوب شرق کشور

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی بیانگر نفوذ جریانات شمالی به باند شمالی کشور است که پیامد آن افزایش ابر و بارندگی در شمال غرب و به ویژه در نیمه غربی دریای خزر به همراه مواج شدن دریا خواهد بود.

در نیمه جنوبی کشور طی سه روز آینده در ساعت بعد از ظهر با توجه به جریانات گرم و مرطوب جنوبی سطوح پایین جو و همراهی آن با ناوه تراز میانی جو در جنوب شرق کشور افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ خواهد داد.

آسمان تهران امروز صاف است و حداقل دمای این استان به 17 و حداکثر آن به 27 درجه سانتیگراد می‌رسد.

امروز شهرکرد با دمای 3 درجه سانتیگراد سردترین مرکز استان‌های کشور و اهواز با دمای 36 درجه سانتیگراد گرمترین مرکز استان‌های کشور هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها