jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۴۵۵۴۸   ۲۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۲

امروز در شمال غرب و جنوب شرق کشور باران می‌بارد. این در حالی است که آسمان پایتخت کاملا صاف است.

بارش باران در شمال غرب و جنوب شرق کشور

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی بیانگر نفوذ جریانات شمالی به باند شمالی کشور است که پیامد آن افزایش ابر و بارندگی در شمال غرب و به ویژه در نیمه غربی دریای خزر به همراه مواج شدن دریا خواهد بود.

در نیمه جنوبی کشور طی سه روز آینده در ساعت بعد از ظهر با توجه به جریانات گرم و مرطوب جنوبی سطوح پایین جو و همراهی آن با ناوه تراز میانی جو در جنوب شرق کشور افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ خواهد داد.

آسمان تهران امروز صاف است و حداقل دمای این استان به 17 و حداکثر آن به 27 درجه سانتیگراد می‌رسد.

امروز شهرکرد با دمای 3 درجه سانتیگراد سردترین مرکز استان‌های کشور و اهواز با دمای 36 درجه سانتیگراد گرمترین مرکز استان‌های کشور هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها