jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۴۵۲۸۱   ۲۰ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۹:۴۲

دما در سواحل خزر کاهش می یاید

رعد و برق و بارش پراکنده در بیشتر نقاط کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از بروز رعد و برق و بارش پراکنده در بیشتر نقاط کشور وکاهش دما درسواحل خزر طی دو روز آینده خبر داد.

رعد و برق و بارش پراکنده در بیشتر نقاط کشور

به گزارش جام جم آنلاین، احد وظیفه در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: آخرین نقشه‌های هواشناسی برای امشب جوی نسبتاً پایدار در بیشتر مناطق کشور را نشان می دهند اما فردا با نفوذ جریانات شمالی در دریای خزر افزایش ابر، بارندگی، مواج شدن دریا و کاهش دما بخصوص در سواحل غربی دریای خزر پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وی، روز چهارشنبه با گذر امواج کوتاه تراز میانی جو از سمت شمال غرب و غرب کشور افزایش ابر و بارش‌های پراکنده در پاره‌ای نقاط با رعد و برق و وزش باد در مناطق مذکور رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در ساعت بعدازظهر با توجه به جریانات گرم و مرطوب جنوبی سطوح پایین جو و همراهی آن با ناوه تراز میانی جو در جنوب شرق کشور افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ خواهد داد.

وظیفه تصریح کرد: فردا آسمان تهران صاف، در بعدازظهر همراه با رشد ابر و در ارتفاعات گاهی وزش باد است. بیشینه و کمینه دمای پایتخت در این روز ۲۸ و ۱۷ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها