رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک نظامیان جهان - کره‌جنوبی

نوروزی، هدایت و باباجان‌زاده به دیدار رده‌بندی رفتند

جام جم ورزشی: ۳ فرنگی‌کار کشورمان در دومین روز از رقابت‌های کشتی المپیک نظامیان جهان موفق به حضور در دیدار رده‌بندی شدند تا برای کسب مدال برنز مبارزه کنند.
کد خبر: ۸۴۴۲۲۱
نوروزی، هدایت و باباجان‌زاده به دیدار رده‌بندی رفتند

در ادامه ر‌قا‌بت‌های کشتی فرنگی المپیک نظامیان جهان که در کره جنوبی در حال برگزاری است، امید نوروزی، بهروز هدایت و بشیر باباجان‌زاده با شکست مقابل حریفانشان از حضور در دیدار پایانی بازماندند، اما در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز مبارزه خواهند کرد.

به گزارش فارس ، امید نوروزی، نماینده وزن 66 کیلوگرم ایران در نخستین دیدارش با نتیجه 10 بر یک مغلوب کیم جی هیون از کره‌جنوبی شد، اما با توجه به حضور حریفش در دیدار پایانی به گروه شانس مجدد رفت. وی در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر باگیلان ژاکاشنا از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار رده‌بندی شد. نوروزی برای کسب مدال برنز به مصاف کریستوپاس اسلیوا از لتونی می‌رود.

در وزن 75 کیلوگرم بهروز هدایت، در دیدار اول با نتیجه 2 بر 2 مغلوب کیم جین هیوک کره‌جنوبی شد، اما با توجه به حضور حریفش در دیدار پایانی به گروه شانس مجدد رفت. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر 8 حریف یونانی را شکست داد و به دیدار رده‌بندی رفت. هدایت برای کسب مدال برنز با دیمیتری پیشکوف، دارنده مدال برنز بازی‌های اروپایی از اوکراین دیدار خواهد کرد.

در وزن 85 کیلوگرم داود اخباری در همان دیدار نخست با نتیجه 9 بر یک مغلوب اسماعیلوف از آذربایجان شد و از دور ر‌قا‌بت‌ها کنار رفت.

در وزن 130 کیلوگرم، بشیر باباجان‌زاده ابتدا هریش چاناک از بلاروس را 3 بر 2 شکست داد، اما در دور دوم با ضربه فنی مغلوب آلکساندر چرنیتسکی، دارنده مدال برنز 2015 جهان از اوکراین شد که با توجه به حضور حرفش به گروه شانس مجدد رفت. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر حسن همیه از لبنان را شکست داد و راهی دیدار رده‌بندی شد. باباجان‌زاده برای کسب مدال برنز با ویتالی ایلنیتسکی از روسیه دیدار خواهد کرد.

فرنگی‌کاران کشورمان در 4 وزن اول این مسابقات صاحب یک مدال طلا توسط محمدعلی گرایی در 71 و 2 برنز توسط محسن حاجی‌پور و سیدمصطفی صالحی‌زاده در اوزان 59 و 98 کیلوگرم شده بودند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها