jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۳۴۱۰   ۱۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۲

جام جم ورزشی: جام جهانی کوچک فوتسال بانوان دنیا از دوم آذر ماه آغاز خواهد شد. گواتمالا میزبان این دوره از رقابت های جام جهانی کوچک است.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران منتظر دوم آذر!

به گزارش جام جم ورزشی ، ششمین دوره رقابت های جام جهانی کوچک فوتسال زنان دنیا از دوم آذر ماه سال جاری در کشور گواتمالا آغاز خواهد شد.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران به عنوان قهرمان آسیا راهی این رقابت ها خواهد شد این در حالی است که ژاپن نیز به عنوان نایب قهرمان آسیا دیگر نماینده آسیا در جام جهانی به شمار می رود.

بعد از برزیل، ژاپن، پرتغال، روسیه و اسپانیا در همه 5 دوره برگزار شده حضور داشته‌اند. ایران نیز در مجموع در 2 دوره در سال‌های 2012 و 2013 حضور داشته که به ترتیب عناوین هفتم و پنجمی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

هنوز مشخص نیست در سال 2015 چه کشورهایی برای جام جهانی اعلام آمادگی کرده‌اند.

اردوی تیم ملی فوتسال بانوان از 17 مهر با 19 بازیکن در تهران آغاز می‌شود. ملی‌پوشان برای آمادگی بیشتر جهت حضور در جام جهانی دو دیدار تدارکاتی نیز با روسیه اوایل آبان‌ماه برگزار می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها