jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۴۱۳۸۱   ۱۰ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۶

جام جم ورزشی: وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان نخست رنکینگ تیراندازی جهان توسط الهه احمدی را تبریک گفت.

پیام تبریک وزارت ورزش در پی کسب عنوان نخست رنکینگ تیراندازی جهان توسط الهه احمدی

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان در این پیام آمده است:

بار دیگر بانویی ورزشکار، از ایران عزیز تاریخ ساز شد و با همیت، تلاش و غیرتی مثال زدنی، نام پرافتخار کشورمان را در میدانی به عظمت مسابقات جهانی، بلند آوازه کرد و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را با ثبت نام خود به عنوان نماینده این سرزمین در صدر رنکینگ تیراندازان جهان، به گوش مردم جهان رساند.

خدا را شاکریم که بانویی از خانواده بزرگ ورزش ایران با حفظ ارزش های ملی و اسلامی توانست دل مردم کشورمان را شاد کرده و به عنوان الگویی ارزشمند به جهان معرفی شود.

وزارت ورزش و جوانان، موفقیت الهه احمدی در کسب این عنوان را ارج می‌نهد و ضمن قدردانی از زحمات مربیان، کادر فنی و مسوولان فدراسیون، تدوام موفقیت‌های ورزشکاران کشورمان را از خداوند متعال مسالت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر