jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۹۶۸۱   ۰۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۱

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتسال بانوان ایران با قهرمانی در رقابت های جام ملت های فوتسال زنان آسیا حالا فرصت های تازه ای را پیش روی خود می بیند.

جام جهانی، پاداش دختران ملی پوش فوتسال

به گزارش جام جم ورزشی ، قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در رقابت های جام ملت های آسیا موفقیتی تاریخی برای ورزش بانوان کشور به شمار می رود. حالا بانوان فوتسالیست ایران با همین قهرمانی فصل جدیدی از زندگی ورزشی خود را آغاز می کنند.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران تا امروز دو بار حضور در جام جهانی کوچک را تجربه کرده است. بار نخست در سال 2013 به میزبانی پرتغال برگزار شد و سال 2014 به میزبانی اسپانیا. اما سال گذشته کاستاریکا میزبان رقابت ها شد تا فدراسیون فوتبال به بهانه دوری راه از اعزام تیم ملی به این رقابت ها جلوگیری کند.

اما اکنون اوضاع فرق می کند. در حالی که شنیده می شود گواتمالا میزبان جام جهانی کوچک زنان در سال 2016 خواهد بود تیم ملی فوتسال بانوان ایران قطعا به این رقابت ها اعزام خواهد شد ، موضوعی که علی کفاشیان نیز بر روی آن تاکید می کند.

تیم ملی فوتسال بانوان در صورت اعزام به جام جهانی کوچک گواتمالا یکی از تیم های قدرتمند حاضر در این رقابت ها خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها