jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۸۳۸۵۱۱   ۳۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۶

رئیس انجمن قلب و عروق گفت: آمارها نشان می‌دهد بیماران آنفکتوس که در زیر یک ساعت و نیم اول به امکانات بیمارستانی دسترسی پیدا می‌کنند قادر به درمان خواهند بود و این مساله از بروز حادثه‌های بعدی جلوگیری خواهد کرد؛ همچنین این امر ضمن زنده نگه داشتن بیمار از بسیاری هزینه‌‌های درمانی که به بیمار و بیمه‌ها تحمیل می‌شود جلوگیری خواهد کرد.

نجات بیماران آنفاکتوس قلبی در یک ساعت و نیم اول

به گزارش فارس، دکتر مسعود قاسمی رئیس انجمن قلب و عروق در مراسم افتتاحیه هفدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق گفت: در کنگره امسال علاوه بر بررسی دستاوردهای چند سال اخیر در زمینه درمان‌های مدرن و پیشرفت‌های کم صورت گرفته نیز به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت.

وی افزود: از موضوعات مهم، ارایه مقالات برتر در این کنگره است که تعداد 21 مقاله از بین تمامی مقالات ارسال شده به دفتر انجمن انتخاب و در برنامه‌های کنگره ارایه و به بحث گذاشته خواهد شد. همچنین تعدادی از این مقالات نیز به صورت پوستر در دید پزشکان و متخصصان قرار خواهد گرفت.

قاسمی یکی از موضوعات مهم در کنگره را بررسی آنفاکتوس‌های قلبی برشمرد و گفت: در این کنگره روش‌های نوین و جدید ارایه خدمات به بیماران دچار آنفکتوس قلبی بررسی خواهد شد؛ همچنین نقش ارجاع سریع این بیمار و دسترسی آنها به امکانات بیمارستانی و پزشک متخصص نیز مورد ارزیابی و بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

وی گفت: همچنین در این کنگره آماده ارایه به کارگیری روش‌های درمانی و موضوع بسیار مهم داروهای نسل جدید و همچنین مسایل تشخیصی پیشرفته به جامعه قلب و عروق کشور هستیم.

هفدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق از 31 شهریور تا 3 مهرماه در محل سالن همایش‌های بین‌المللی رازی در حال برگزاری است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

گفتگو

بیشتر
شروط  اخراج دندان‌ عقل

یک متخصص جراحی دهان و فک و صورت می‌گوید کشیدن دندان‌ عقل همیشه ضروری نیست و بستگی به موقعیت رویش دندان در فک دارد

شروط اخراج دندان‌ عقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها