jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۷۹۲۵   ۳۰ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۵

جام جم ورزشی: 'علی کفاشیان' رئیس فدراسیون فوتبال یکشنبه شب با زیر نظر گرفتن تمرینات تیم ملی فوتسال بانوان در مالزی،گفت که بازیکنان تیم از روحیه بالایی برخوردارند و امیدوارم نایب قهرمانی خود را تکرار کنند.

ابراز امیدواری کفاشیان به موفقیت بانوان فوتسالیست ایران در آسیا

تیم فوتسال بانوان ایران ساعت 19 امروز به وقت محلی (15 و 30 دقیقه به وقت تهران) در نخستین مسابقه خود از گروه یک رقابت های قهرمانی آسیا در شهر نیلای مالزی مقابل تیم هنگ کنگ قرار می گیرد.
به گزارش ایرنا ، رئیس فدراسیون فوتبال پس از حضور در اردوی تیم ایران،گفت: بازیکنان از روحیه بالایی برخوردارند و امیدوارم عملکرد خوبی از خود به جای بگذارند .
کفاشیان گفت: تیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و بازی های دوستانه مختلفی را برگزار کرده است. چند دیدار تدارکاتی با ازبکستان داشته و در تورنمنت روسیه نیز شرکت کرده است. معتقدم تیم آماده ای را برای این مسابقات اعزام کرده ایم.
وی با اشاره به تمرینات تیم های ژاپن، تایلند و چند تیم دیگر شرکت کننده در این مسابقات آسیایی، گفت که تمامی تیم ها خوب هستند و تیم ایران تمرینات با انرژی و خوبی را پشت سر گذاشته است.
رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درباره میزبانی مالزی نیز گفت که این کشور میزبانی خوبی دارد و فعالیت های خوبی را پشت سر گذاشته است. اسکان تیم ها، شرایط آب و هوا و تغذیه بسیار مناسب است و امیدوارم بازی های خوبی را از تمامی تیم ها شاهد باشیم.
کفاشیان، رقیبان سخت ایران را تیم های ژاپن و تایلند دانست و از بازیکنان تیم فوتسال بانوان ایران خواست با اعتماد به نفس بالا عمل کنند تا بتوانند نتیجه موفقی بگیرند.
تیم ایران در گروه نخست این رقابت ها با تیم های هنگ کنگ، مالزی و ازبکستان همگروه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها