jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۷۱۲۸   ۲۸ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۴

جام جم ورزشی: جواد نکونام پس از برد سایپا، حق را به پرسپولیسی ها می دهد.

اعتراض نکونام سایپایی به پنالتی علیه پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روزنامه خبرورزشی ، شماره 6 سایپا می گوید صالحی روی پنالتی اشتباه کرد چون توپ به سر مدافع قرمزها خورد: «راستش ما هم انتظار نداشتیم پنالتی بگیرد. توپ به سر بازیکن آنها خورد.»

با اینهمه، سایپا و نکونام هم به عملکرد داور معترض هستند. او از رفتاری که صالحی در زمین داشت انتقاد می کند و می گوید در سال های بازیگری اش، تا به حال چنین رفتاری ندیده است: «فکر کنم ثانیه 30 بازی بود که در یک صحنه داور برگشت با حالت بدی گفت یک کلمه حرف بزنید اخطار می دهم. مگر ما کر و لالیم که در زمین حرف نزنیم؟ باید از حق مان دفاع کنیم. اگر ما صحبت می کنیم بالاخره برای این است که اشتباهی رخ ندهد و در نهایت تصمیم با داور است. خود من همیشه سعی می کنم محترمانه صحبت کنم. بازیکنی حق ندارد به داور بی احترامی کند، من خودم اگر ببینم برخورد می کنم. واقعا نباید شرایط طوری باشد که داور هم فکر کند چون سوت و کارت دستش است هر رفتاری کند و ما نتوانیم یک کلمه حرف بزنیم. به خدای هیچ جای دنیا اینطوری نیست و من تا به حال چنین رفتاری را ندیده بودم. ما می گوئیم داوران عربی ضعیفترند. دقیقا همینطور است ولی شما حتی از ضعیف ترین داوران عربی همچنین برخوردی نخواهید دید.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها