jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۵۷۴۹ ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمامی مناطق مرزی شمال‌غرب و غرب کشور که مسئولیت آن با نیروی زمینی سپاه است از لوث وجود تروریست‌هاپاکسازی شده است.

به گزارش تسنیم، سردار محمد پاکپور در مراسم تجلیل و بزرگداشت شهدای عملیات‌های منطقه شمال‌غرب کشور با اشاره به شرایطی که به‌دلیل پیچیدگی خاص جغرافیایی و امنیتی منطقه شمال‌غرب و غرب کشور که تا قبل از اقدامات و عملیات‌های سال‌های اخیر نیروی زمینی سپاه بر این منطقه حاکم بوده و بسیاری از مناطق مرزی به‌ویژه در محدوده شهرهای پیرانشهر، ماکو و اشنویه عملا جولانگاه گروهک‌های تروریستی و قاچاقچیان و سارقان مسلح شده بود، عنوان کرد: اقدامات عملیاتی و کارهای اساسی مهندسی رزمی که توسط نیروی زمینی سپاه در شمال‌غرب کشور به نتیجه رسید، روزی از نظر برخی از مسئولان و فرماندهان، اقدامی بلندپروازانه و دست‌نیافتنی تلقی می‌شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر