jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۵۶۷۵ ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

امام جمعه موقت تهران با بیان این‌که مومنان و متدینان باید هوشیار و مراقب باشند، گفت: این که رهبر معظم انقلاب به صورت مستمر خط امام راحل را یادآوری و در مسائل مختلف هشدار می‌دهند برای این است که افراد از خط امام خمینی(ره) منحرف نشوند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی، شامگاه یکشنبه در آیین ویژه شهادت امام جواد(ع) در جمع نمازگزاران حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) گفت: در حادثه کربلا عده‌ای به‌دلیل راضی کردن آمریکای زمان خود، خون امام زمان خود یعنی امام حسین(ع) را ریختند و امروز نیز باید مراقب باشیم برخی افراد برای راضی کردن آمریکا، خون ولی فقیه زمان خود را نریزند.

صدیقی اظهارکرد: امروز آمریکا نماد استکبار است و این در حالی است که جریان استکبار از اول پیروزی انقلاب تاکنون در مقابل ولایت فقیه بوده و تا آخر نیز در مقابل حکومت الهی و ولایت قرار دارد.

وی با بیان این که امامت، یک مساله مهم در جهان هستی است، گفت: امروز ولایت فقیه موضوع نیابت امام زمان(عج) است که با مساله قدرت‌طلبی سازگاری ندارد لذا قدرت‌طلبان با این موضوع مخالفت می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر