jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۳۱۴۷۴   ۱۰ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۴

جام جم ورزشی: در دور نخست مسابقات تنیس آزاد آمریکا، تنیس‌بازانی همچون رافائل نادال، نواک جوکوویچ و سرنا ویلیامز توانستند حریفان خود را شکست دهند و به دور دوم راه یابند.

نادال و جوکوویچ در دور دوم رقابت های اوپن آمریکا

بامداد امروز (سه‌شنبه) به وقت تهران رقابت های تنیس آزاد آمریکا آغاز شد.

در دور اول این ر‌قا‌بت‌ها، رافائل نادال توانست حریف خود برنا کوریک از کرواسی را با نتیجه‌ سه بر یک شکست دهد.

به ‌این‌ ترتیب رافائل نادال به دور دوم رقابت ها راه یافت. نادال در دور دوم با دیگو شوارتزمن از آرژانتین روبه‌رو خواهد شد.

در دیگر مسابقه، نواک جوکوویچ توانست حریف خود جی سوزا از برزیل را با نتیجه‌ سه بر صفر شکست دهد. این مسابقه در سه ست با نتایج 6 – 1، 6 – 1 و 6 – 1 به پایان رسید. جوکوویچ نیز با هایدر مورر از اتریش مسابقه خواهد داد.

در رقابت های زنان نیز سرنا ویلیامز توانست حریف خود دیاچنکو را با نتیجه‌ دو بر صفر شکست دهد و به دور دوم مسابقات راه یابد.

البته غیبت ماریا شاراپووای نامدار در رقابت های بخش زنان اتفاق مهم این دوره از رقابت ها بود. او به دلیل مصدومیت از این رقابت ها کنار کشید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها