jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۲۸۹۴۳   ۰۲ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۳

گروه موسیقی بمرانی پنج‌شنبه و جمعه ۵ و ۶ شهریور ماه در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران روی صحنه می‌روند.

«بمرانی» آخرین کنسرت تابستانه را برگزار می کند

به گزارش فارس، گروه بمرانی کنسرت تابستانه خود در تهران را با ۳ اجرا در سالن آزادی به پایان می‌رساند و برای برگزاری کنسرت‌های دیگر راهی شهرستان‌ها می‌شود.

در این اجرا اعضای گروه بمرانی متشکل از بهزاد عمرانی (خواننده، گیتار آکوستیک)، مانی مُزکی (سازدهنی، ترومبون)، آرش عمرانی (پیانو، آکاردئون)، جهانیار قربانی (گیتار الکتریک)، کیارش عمرانی (گیتار باس) و آبتین یغماییان (درامز) ترکیبی از قطعات آلبوم‌ «مخرج مشترک» و دیگر ساخته‌های خود را با رپرتوار جدید برای مخاطبان خود اجرا می‌کنند.

آلبوم مخرج مشترک در خرداد ماه منتشر شد و پیش از این کنسرت گروه بمرانی در روزهای ۲۵ و ۲۶ خرداد و 2 مرداد در آزادی تهران برگزار شد. کنسرت بمرانی در سانس‌های ۸ ۱و ۲۱ در روزهای ۵ و ۶ شهریور برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها