jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۵۱۵۹   ۲۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۰

جام جم ورزشی: خبرنگاری که از یک فوتبالیست انتقاد کرده بود به قتل رسید.

قتل یک خبرنگار به دلیل انتقاد از یک فوتبالیست معروف

به گزارش جام جم ورزشی ، پلیس کشور آذربایجان شش فرد را در ارتباط با قتل یک خبرنگار دستگیر کرد. در میان دستگیر کنندگان یک فوتبالیست مشهور به نام جاوید حسین اف هم دیده می شود. گفته می شود قتل به این دلیل اتفاق افتاده که این خبرنگار در گزارش هایش از جاوید حسین اف انتقاد کرده بود.

به گزارش گاردین ، علی اف، در صفحه‌ اجتماعی خود از حسین اف‌ به دلیل در دست داشتن پرچم ترکیه،‌ پس از مسابقه‌ روز پنج شنبه با تیم آپولون قبرس انتقاد کرده بود.
پس از این انتقاد گروهی علی اف‌ را به حدی مورد ضرب و شتم قرار دادند که این خبرنگار 30 ساله به بیمارستان منتقل شد، اما در اثر شدت ضربات وارده جان باخت.

پرونده قتل این خبرنگار قرار است به صورت ویژه بررسی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر