jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۵۱۰۹   ۲۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۲

جام جم ورزشی: بارسلونا در تفلیس پایتخت گرجستان سویا را شکست داد تا قهرمان سوپرکاپ اروپا شود.

قهرمانی بارسلونا در تفلیس +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، دیدار سوپر کاپ باشگاه‌های اروپا از ساعت 23 و 15 دقیقه بین بارسلونا قهرمان لیگ قهرمانان و سویا قهرمان یورو لیگ در ورزشگاه دینامو آره‌نا شهر تفلیس گرجستان به قضاوت داور مجارستانی برگزار شد.
این دیدار با نتیجه تساوی 4 بر 4 در وقت قانونی خاتمه یافت و دو تیم در وقت اضافی اول هم به گل نرسیدند اما در نهایت در وقت اضافه دوم پدرو روی ریباند ضربه مسی دروازه سویا را باز کرد تا در دیداری که سویا اهل باختن نبود بارسا چهارمین جام پیاپی را در تفلیس به سختی از چنگ شاگردان امری خارج کنند.

گل‌های بازی را بانه‌گا در دقیقه 3، ریس در دقیقه 57 و گامیرو از روی نقطه پنالتی در دقیقه 74، کونوبیانکا در دقیقه 81 برای سویا، و برای بارسا مسی 2 گل در دقایق7، 16 و سوارز در دقیقه 53 و پدرو در دقیقه 115 گلزنی کردند.

به این ترتیب بارسلونا در آستانه فصل 2016-2015 لالیگای اسپانیا قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شد.

گزارش تصویری قهرمانی بارسلونا در گرجستان را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر