jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۴۸۶۰   ۱۹ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۱

جام جم ورزشی: مجید جلال می گوید نکونام باید تصمیم نهایی را درباره بازگشت به تیم ملی بگیرد.

جلالی تصمیم گیری نکونام برای بازگشت به تیم ملی را به خود او سپرد!

این روزها شایعات درباره بازگشت دوباره نکونام به تیم ملی به عنوان بازیکن، قوت گرفته است.

به گزارش خبرآنلاین ، مجید جلالی که چند روز قبل گفته بود این بازیکن می تواند به تیم ملی کند، در این باره توضیح می دهد: «نکونام با 150 بازی ملی بازیکن با تجربه ای است. مطمئنا خود او بهترین کسی است که می تواند درباره آینده اش تصمیم بگیرد. البته در اینکه تجربه نکونام خیلی برای تیم ملی موثر است اصلا شکی نیست.» مربی سایپا از عملکرد این بازیکن در تیمش هم تمجید می کند و می گوید: «ما به وضوح تاثیر نکونام را در زمین می بینیم. او بازیکنی است که به تیم ما می تواند خیلی کمک کند. همانطور که در هفته اول دیدید با وجود حضور کم در زمین ولی خیلی موثر واقع شد. تجربه نکونام خیلی به ما در طول فصل کمک می کند و بازیکنان جوان باید چیزهای زیادی از او یاد بگیرند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها