jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۴۴۲۳   ۱۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۴

جام جم ورزشی: هفته نخست لیگ برتر انگلیس روز گذشته برگزار شد.

مدافع عنوان قهرمانی با مساوی کارش را آغاز کرد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، چلسی در هفته نخست لیگ برتر انگلیس از ساعت 21 مقابل سوانسی قرار گرفت و در یک بازی سخت و پایاپای به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست نیافت.

شاگردان مورینیو در دیدار سوپر کاپ یا جام خیریه مقابل آرسنال تن به شکست دادند و قبل از رویارویی با سوانسی با یک گل مغلوب فیورنتینا شده بود. گل‌های بازی را اسکار در دقیقه 23، فدریکو فرناندز در دقیقه 30 برای چلسی و آندره آیه وو در دقیقه 29 و بافی تمبی گومیس در دقیقه 55 برای سوانسی به ثمر رساندند.

به گزارش دیلی میل، گزارش تصویری این دیدار را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها