jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۲۳۱۳۴   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۰

دومین برنامه از سال سوم سری برنامه های هزار صدا، در ژانر موسیقی پاپ با داوری کاکایی، مانی رهنما و کشتکار در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

طنین هزار صدای پاپ در فرهنگسرای نیاوران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، در برنامه هزار صدا علاقمندان به خوانندگی قطعه ای را برای حاضرین اجرا می کنند و در پایان هیئت داوران به نقد و بررسی آثار خوانندگان خواهند پرداخت و برگزیدگان به حضار معرفی خواهند شد.

در این برنامه، گروه زردیواش که اولین گروه رسمی موسیقی خیابانی است قطعاتی را اجرا خواهد کرد و همچنین هومن بختیاری، خواننده و نوازنده باسابقه موسیقی پاپ به عنوان خواننده میهمان در بخش پایانی قطعاتی خاطره انگیز از جمله قطعه محبوب «من زنده بودم اما، انگار مرده بودم» با غزل زیبای استاد محمدعلی بهمنی را برای حضار می خواند.

برنامه هزار صدای موسیقی برنامه ای با طراحی، مدیریت و اجرای آرش نصیری است که از سال 1392 با هدف نقد، بررسی و تحلیل آثار خوانندگان جوان و معرفی برترین ها به جامعه موسیقی راه اندازی شده و هرماه یک برنامه در بخش موسیقی پاپ و یک برنامه مختص موسیقی دستگاهی ایران در این قالب برگزار می شود.

این برنامه با حضور عبدالجبار کاکایی به عنوان کارشناس ترانه، پدرام کشتکار به عنوان کارشناس آهنگسازی و تنظیم و مانی رهنما به عنوان کارشناس خوانندگی پنج شنبه 15 مرداد در سالن اصلی (خلیج فارس) فرهنگسرای نیاوران آغاز می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها