معاون آماد و امور تحقیقاتی و صنعتی دفاعی وزارت دفاع گفت: تحویل به موقع محصول و کیفیت بالا، مهم‌ترین اصل در وزارت دفاع برای تولید تجهیزات است و با قدرت در حال ورود به بازارهای جهانی هستیم.
کد خبر: ۸۲۲۷۰۵
سردار فرحی: تجهیزات مدرن در اختیار نیروهای مسلح قرار می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، سردار سیدمهدی فرحی معاون آماد و امور تحقیقاتی و صنعتی دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بازدید قائم مقام صدای جمهوری اسلامی ایران به همران جمعی از مدیران این حوزه از نمایشگاه دائمی دستاوردهای صنعت دفاعی وزارت دفاع، ضمن خیر‌مقدم و خوش‌آمد‌گویی به مدیران ارشد رسانه ملی‌، طی سخنانی گفت: امروز وزارت دفاع با روحیه خوداتکایی، خودباوری و خداجویی مجموعه‌ای از تجهیزات دفاعی مدرن را پس از تولید در اختیار نیروهای مسلح قرار می‌دهد‌.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌های شدیدی که دشمنان و استکبار جهانی برای کشورمان به وجود آورده‌ا‌ند با تلاش و پشتکار متخصصان کشورمان امروز بحمد‌الله تمام تجهیزات دفاعی مدرن، پیشرفته و کاملا بومی ساخته شده و در اختیار نیروهای مسلح قرار می‌گیرد.

فرحی خاطرنشان کرد:‌ تحویل به موقع محصول و کیفیت بالا مهم‌ترین اصل در وزارت دفاع برای تولید تجهیزات است و با قدرت در حال ورود به بازارهای جهانی هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با ارائه گزارشی از وضعیت سازمان‌های تابعه وزارت دفاع از جمله سازمان صنایع دفاع، هوافضا، صنایع الکترونیک، دریایی، جغرافیایی و صنایع هوایی و .... افزود: امروز در بخش صنعت هوایی اورهال تمام هواپیماها با بهترین کیفیت انجام می‌شود و در بخش پهپادها نیز انواع پهپاد در حال حاضر توسط صنعت دفاعی در حال تولید است.

وی با بیان اینکه در سازمان صنایع دریایی ساخت ناوشکن جماران و دماوند و انواع زیردریایی و ... با بهترین کیفیت و نصب به روزترین تجهیزات در حال انجام است، تاکید کرد: ناوشکن جماران و دماوند چندی پیش تحویل نیروی دریایی ارتش شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها