jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۲۶۶۳   ۱۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۱

جام جم ورزشی: ستاره جدید و گران قیمت منچسترسیتی برای خود حاشیه بدی رقم زد.

تلاش خنده دار ستاره فوتبال برای فرار از دست خبرنگاران +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، رحیم استرلینگ 20 ساله که به تازگی با 49 میلیون پوند از لیورپول به منچسترسیتی پیوسته عادت بدی در زمینه رفتن به کلاب های شبانه دارد. او روز گذشته در حال خروج از یکی از همین کلاب های شبانه بود که متوجه حضور خبرنگاران شد. او با کمک اطرافیانش بلافاصله صورت خود را با لباسش پوشاند که البته این کار خنده دار و عجیب وی کاملا بی فایده بود چرا که همه متوجه حضور او در این کلاب شبانه نه چندان خوشنام شده بودند.

به گزارش دیلی میل ، استرلینگ فصل گذشته نیز پس از یکی از شکست های تیمش در یک کلاب شبانه در لیورپول دیده شد که این موضوع خشم سران باشگاهش را به دنبال داشت. به نظر می رسد او نمی خواهد دست از عادت خود بردارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها