jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۳۳۶   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۱

جام جم ورزشی: هر ستاره ای دوره ای دارد اما برخی ترجیح می دهند خیلی زودتر از حد ممکن با دنیای فوتبال خداحافظی کنند.

ستاره ای که از فوتبال زود خداحافظی کرد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، جرج بست در صدر بزرگ ترین ستاره هایی قرار دارد که در فوتبال خیلی زود با فوتبال وداع کردند. او در سال 1972 یعنی وقتی که فقط 26 سال داشت و سه فصل متوالی برترین گلزن منچستریونایتد شده بود با فوتبال خداحافظی کرد. البته او بار دیگر برگشت اما خداحافظی دوم او به سرعت اتفاق افتاد یعنی در سال 1974 و در 28 سالگی. بست اما باز هم روی تصمیم خود پایدار نبود چرا پس از مدتی دوباره به فوتبال برگشت و در سال 1976 برای 9 باشگاه مختلف (و البته غیرحرفه ای) فوتبال بازی کرد. 28 سالگی پایان قطعی فوتبال او شمرده می شود، زمانی که او دیگر نخواست جادوی بی مثال خود در فوتبال را به رخ دیگران بکشاند. او حالا بزرگ ترین استعداد فوتبالی تاریخ شناخته می شود که ترجیح داد خیلی زود کنار برود.

بست 9 سال پیش یعنی در سال 2005 در لندن درگذشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها